GLC-LH-SMD
Part number: GLC-LH-SMD
Price excl. vat 370,00 €
Price incl. vat 444,00 €
Suggested Retail Price: 953,00 €
Varasemad hinnangud puuduvad
Kui Teil on küsimusi toodete kohta või soovite individuaalset hindamist, siis kirjutage meile info@thomas-it.ee

Kirjeldus

Praegu toodet nimega 1000BASE-LX / LH SFP transiiver mooduli MMF / CMS 1310, DOM tootekoodi GLC-LH-SMD ei ole kirjeldust.

Tehnilised Dane

Networking

liidese tüübi SFP
Maksimaalne andmeedastuskiirus 1000 Mbit / s
fiiberoptiliste pesa LC
sidestandardid IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u
Liik SFP transiiver LH, LX
kaabeldus tehnoloogia 1000BASE-LX / LH

töö

Maksimaalne ülekande kaugus 10000m
lainepikkus 1300 nm
toetab tooted Catalyst Express 500/520 \ nCisco ME 3400 / 3600X / 3800X / 4900/6500 \ nCatalyst 2940/2950/2960/2960-S / C-2960/2970/2975 \ nCatalyst 3560/3560-E / 3560-X / 3560- C

Kommentaare

Leave a comment

CAPTCHA
See küsimus on testimiseks, kas te olete inimeste külastajate ja vältida automatiseeritud rämpsposti sõlmimiseks.