Olete kategoorias IBM
1 - 50 - 2152 Tooted
40K5679
0.6m Blue Cat5e Cable
Hind neto 15,00 €
Hind bruto 18,00 €
00D6288
0.5m IBM Passive DAC SFP+ Cable
Hind neto 78,57 €
Hind bruto 94,28 €
0.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Hind neto 71,78 €
Hind bruto 86,14 €
0.75m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Hind neto 91,18 €
Hind bruto 109,42 €
1.25m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Hind neto 107,67 €
Hind bruto 129,20 €
47C2487
1.2m, 10A/100-250V, 2 Short C13s to Short C14 Rack Power...
Hind neto 37,83 €
Hind bruto 45,40 €
47C2491
1.2m, 16A/100-250V, 2 Short C13s to Short C20 Rack Power...
Hind neto 42,68 €
Hind bruto 51,22 €
46W0980
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Hind neto 758,33 €
Hind bruto 910,00 €
00Y2507
1.2TB 2.5in 10K 6Gb SAS HDD
Hind neto 634,17 €
Hind bruto 761,00 €
00AR113
1.2TB 3.5in 10K 6Gb SAS HDD
Hind neto 634,17 €
Hind bruto 761,00 €
90Y4377
IBM 1.2TB High IOPS MLC Mono Adapter
Hind neto 14 825,00 €
Hind bruto 17 790,00 €
1.345m, 2X C13 to C14 Jumper Cord, Rack Power Cable
Hind neto 19,40 €
Hind bruto 23,28 €
40K8785
1.5m Blue Cat5e Cable
Hind neto 15,83 €
Hind bruto 19,00 €
1.5m IBM Passive DAC SFP+ Cable
Hind neto 135,80 €
Hind bruto 162,96 €
1.5m Mellanox QSFP Passive DAC Cable for IBM System x
Hind neto 111,55 €
Hind bruto 133,86 €
1.5m, 10A/100-250V, C13 to IEC 320-C14 Rack Power Cable
Hind neto 10,97 €
Hind bruto 13,16 €
44X4106
1.8in SSD drive bay
Hind neto 224,07 €
Hind bruto 268,88 €
46W2714
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/1866Hz...
Hind neto 1 695,83 €
Hind bruto 2 035,00 €
46W4216
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2660 v2 95W 2.2GHz/...
Hind neto 1 606,67 €
Hind bruto 1 928,00 €
46W4219
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Hind neto 1 816,67 €
Hind bruto 2 180,00 €
46W2715
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2670 v2 115W 2.5GHz/...
Hind neto 1 900,00 €
Hind bruto 2 280,00 €
46W4220
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Hind neto 2 021,67 €
Hind bruto 2 426,00 €
46W2716
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2680 v2 115W 2.8GHz/...
Hind neto 2 115,83 €
Hind bruto 2 539,00 €
46W2717
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Hind neto 2 535,83 €
Hind bruto 3 043,00 €
46W4297
Intel Xeon 10C Processor Model E5-2690 v2 130W 3.0GHz/...
Hind neto 2 420,83 €
Hind bruto 2 905,00 €
69Y3084
Intel Xeon 10C Processor Model E7-2850 130W 2.00GHz/24MB
Hind neto 2 491,67 €
Hind bruto 2 990,00 €
69Y3094
Intel Xeon 10C Processor Model E7-2860 130W 2.26GHz/24MB
Hind neto 3 908,33 €
Hind bruto 4 690,00 €
88Y6150
Intel Xeon 10C Processor Model E7-2870 130W 2.40GHz/30MB
Hind neto 4 608,33 €
Hind bruto 5 530,00 €
88Y6092
Intel Xeon 10C Processor Model E7-4850 130W 2.00GHz/24MB
Hind neto 2 833,33 €
Hind bruto 3 400,00 €
88Y5358
Intel Xeon 10C Processor Model E7-4850 130W 2.00GHz/24MB
Hind neto 2 833,33 €
Hind bruto 3 400,00 €
88Y6102
Intel Xeon 10C Processor Model E7-4860 130W 2.26GHz/24MB
Hind neto 4 116,67 €
Hind bruto 4 940,00 €
69Y1892
Intel Xeon 10C Processor Model E7-4860 130W 2.26GHz/24MB
Hind neto 4 116,67 €
Hind bruto 4 940,00 €
88Y6160
Intel Xeon 10C Processor Model E7-4870 130W 2.40GHz/30MB
Hind neto 4 791,67 €
Hind bruto 5 750,00 €
69Y1893
Intel Xeon 10C Processor Model E7-4870 130W 2.40GHz/30MB
Hind neto 4 783,33 €
Hind bruto 5 740,00 €
88Y5357
Intel Xeon 10C Processor Model E7-8850 130W 2.00GHz/24MB
Hind neto 2 983,33 €
Hind bruto 3 580,00 €
69Y1898
Intel Xeon 10C Processor Model E7-8860 130W 2.26GHz/24MB
Hind neto 4 241,67 €
Hind bruto 5 090,00 €
69Y1899
Intel Xeon 10C Processor Model E7-8870 130W 2.40GHz/30MB
Hind neto 4 933,33 €
Hind bruto 5 920,00 €
10Gb Interposer Card for IBM BladeCenter HS23
Hind neto 25,00 €
Hind bruto 30,00 €
00Y2493
10Gb iSCSI - FCoE 2 Port Host Interface Card
Hind neto 1 315,83 €
Hind bruto 1 579,00 €
45W2420
SFP+ Transceiver 10Gbps LR
Hind neto 2 591,67 €
Hind bruto 3 110,00 €
SFP+ Transceiver 10Gbps SR
Hind neto 599,17 €
Hind bruto 719,00 €
88Y6877
10GE Long Reach 1310nm 10km SFP+
Hind neto 2 075,00 €
Hind bruto 2 490,00 €
40K8927
10m Blue Cat5e Cable
Hind neto 28,33 €
Hind bruto 34,00 €
10m Mellanox Active IB FDR Optical Fiber Cable for IBM...
Hind neto 568,42 €
Hind bruto 682,10 €
10m IBM QSFP+ MTP Optical cable
Hind neto 99,17 €
Hind bruto 119,00 €
00AR092
10m OM3 Fiber Cable (LC)
Hind neto 76,67 €
Hind bruto 92,00 €
12 Port Activation
Hind neto 3 075,00 €
Hind bruto 3 690,00 €
00AM128
AMD Opteron 12C Processor Model 6344 115W 2.6GHz/16MB
Hind neto 452,50 €
Hind bruto 543,00 €
00AM127
AMD Opteron 12C Processor Model 6348 115W 2.8GHz/16MB
Hind neto 620,00 €
Hind bruto 744,00 €
46W2720
Intel Xeon 12C Processor Model E5-2695 v2 115W 2.4GHz/...
Hind neto 2 886,67 €
Hind bruto 3 464,00 €

Lehed