Thomas IT - juhtiv IT lahenduste pakkuja

Thomas IT on IT turul kiiresti arenev firma, mis pakub high-end arvuti riistvara ja tarkvara, ning seda kõike konkurentsivõimeliste hindade ja kaupade kõrge kättesaadavusega. Meie peakontor asub Poolas, Katowice linnas, kuid me pakume oma teenuseid ka välismaal. Alates 2010. aastast tegutseme edukalt Poolas ja Saksamaal. 2015. aasta alguses laiendasime oma tegevust Rumeeniasse ja Ungarisse. Hetkel pakume oma tooteid ja teenuseid viieteistkümnes Euroopa riigis. Meie lai pakkumine sisaldab tooteid sellistelt firmadelt nagu: APC, Cisco, Eaton, Juniper, Microsoft, Red Hat, Suse Linux, FortiGate, HP, IBM, Lenovo, Huawei, NEC ja Netgear. Meil on hea meel, et saame pakkuda kõrgemail maailmatasemel vahendeid ja tehnoloogiaid. Sobivate lahenduste valik on meie tugevaim pool!

Meie firma parimad spetsialistid aitavad Teil valida õige toote, vastavalt individuaalsetele parameetritele ning kahtlemata pakuvad konkurentsivõimelist hinda. Me tagame oma toodete ja teenuste kõrge kvaliteedi. Kõik meie poolt müüdavad tooted on mõeldud Euroopa turule ning omavad tootja poolset garantiid.

Keskendume meie ja Teie firma arengule!

Me teeme koostööd nii äriklientidega ja kui ka tavaklientidega. Alates 2010 aastast oleme saavutanud laia klientide grupi, kellest paljud on tuntud Poola firmad mh.: VECTRA S.A., Bank Zachodni WBK, Mostostal Warszawa, Techland Sp. z o.o., PERŁA – Browary Lubelskie S.A. Meie klientide hulgas on ka mitmeid riigiasutusi, näiteks omavalitsused, haiglad, teadusasutused, maksuametid ja Poolas Sotsiaalkindlustusamet. Kutsume Teid oma klientide hulka, kust on võimalik leida meie töövõtjate väljastatud volikirju.

Ikka veel mõtled, kas osta Meilt?

Me pakume kvaliteetseid seadmeid ja professionaalset teenust, kuid ennekõike oleme alati kliendi päralt. Me aitame Teil teha optimaalseid otsuseid, mis tagaksid Teie firma liikmelisuse parimate elektrooniliste asutuste ja turul olevate ettevõtete hulgas. Meie suurim soov on veenda potentsiaalseid kliente, et Thomas IT on usaldusväärne ja soliidne partner.

Alusta koostööd juba nüüd - helista või kirjuta meile!

Nad usaldasid meid: